Info obozowe/ Zima

LISTA RZECZY DO ZABRANIA  >>POBIERZ<<

ZBIÓRKA:  Al. Sztandarów 2, Warszawa, parking przy szkole, czekamy na Was od godz 20.00 Wyjazd o godz. 21.00

PODRÓŻ: Jedziemy komfortowymi, wyposażonymi w klimatyzację, dvd, wc autokarami. Zatrzymujemy się na postoje w wyznaczonych miejscach. Na miejsce docieramy około godziny 15.00. Na Państwa życzenie istnieje możliwość dosiadki w wyznaczonym wcześniej miejscu.

PROWIANT: Prosimy o zabranie suchego prowiantu w drodze do hotelu. W drodze powrotnej Organizator zapewnia suchy prowiant oraz CIEPŁY POSIŁEK.

ZAKWATEROWANIE  i PRZYDZIAŁ DO GRUP: Dzieci zakwaterowane są w hotelu Biancaneve*** w pokojach 2, 3, 4 osobowych z łazienkami. Dzieci, które się znają, niezależnie od przydziału do grupy, mogą być razem w pokoju, pod opieką tego samego wychowawcy. Przydziału do grup narciarskich oraz snowboardowych dokonują doświadczeni instruktorzy, zgodnie z wiekiem i umiejętnościami uczestników. Grupy liczą od 2 do 8 osób.

WYŻYWIENIE:

Śniadanie: w formie szwedzkiego bufetu: słodki bufet, kilka rodzajów ciasta, croissanty,  4 rodzaje jogurtów, kawa, herbata, czekolada na gorąco, dżemy, miody, grzanki., mleko, płatki, musli, owoce w syropie, owoce suszone, Na nasze życzenie hotelowa kuchnia przygotowuje nam dodatkowo codziennie danie na ciepło, talerze wędlin , serów oraz warzywa.

Lunch na stoku lub w hotelu(pizza/pasta/woda).

Obiadokolacja: wspaniały wybór sałat i warzyw, zupa i drugie danie wybór z karty, deser. Dla dzieci specjalne baby menu w uzgodnieniu z rodzicami i szefem kuchni. Corocznie strzał w 10😊 Z baby menu mogą korzystać również starsi obozowicze. Raz w tygodniu kolacja regionalna ze świecami i pięknie udekorowana salą. W tym czasie najmłodsi decydują, czy próbują smaków regionu, czy zostają przy baby menu.

Organizator zapewnia nieograniczony dostęp do wody, pyszne herbaty owocowe z miodem😊 oraz przekąski.

DIETY: Hotel realizuje diety: wegetariańską, bezmleczną i bezglutenową. W obiekcie mamy do dyspozycji specjalne pomieszczenie kuchenne z lodówką i wszystkimi przyborami. Tam możemy przechowywać zabraną ze sobą żywność specjalistyczną lub przygotowywać posiłki.

LEKI I OPIEKA MEDYCZNA: Prosimy, aby leki były spakowane w osobną torebkę i dokładnie opisane ( dawkowanie) oraz przekazane kierownikowi lub wychowawcy w dniu wyjazdu. Ponadto prosimy o wpisanie wszystkich informacji dotyczących leków do karty kwalifikacyjnej. Organizator zapewnia opiekę medyczną.

TELEFONY: Na KaliNOWYCH obozach narciarsko-snowboardowych obowiązuje zasada ograniczonego korzystania z telefonów komórkowych. Dzieci kontaktują się z rodzicami 2 razy podczas pobytu na obozie.  Rodzice proszeni są o kontakt z dziećmi najlepiej w przerwach po posiłkach. Z wychowawcą lub instruktorem można skontaktować się dzwoniąc do kierownika lub organizatora. Organizatorzy są do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

HIGH_TECH: Jesteśmy na diecie beztechnologicznej. Wszystkie sprzęty mogą być używane w czasie podróży do i z Ośrodka. Podczas obozu sprzęt jest deponowany u wychowawców i oddany wieczorem przed wyjazdem.

DOKUMENTY: Obowiązkowo, najpóźniej w dniu wyjazdu Rodzice/ Opiekunowie prawni zobowiązani są dostarczyć Organizatorowi oryginały podpisanych dokumentów: Umowa- zgłoszenie, Karta kwalifikacyjna, Warunki uczestnictwa.

UBEZPIECZENIE: Uczestnicy letnich obozów sportowych ubezpieczeni są przez Organizatora na wypadek NNW na kwotę 10.000zł.  Rodzic/Opiekun prawny uczestnika wyjazdu może również wykupić ubezpieczenie we własnym zakresie.

 

PŁATNOŚCI: Za obozy letnie prosimy dokonać na wskazany przez Organizatora nr konta bankowego. W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska Uczestnika oraz terminu wyjazdu ( można również dopisać profil obozu). Prosimy o terminowe regulowanie płatności, aby móc skorzystać z proponowanych z tego tytułu zniżek. Zniżki łączą się.

Wystawiamy faktury VAT. W tym celu prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail danych potrzebnych do wystawienia dokumentu oraz podać treść: tytułem/za….

 

 

ZIELONE SZKOŁY w Farma Kalina