Info  obozowe/ Lato

LISTA RZECZY DO ZABRANIA  >>POBIERZ<<

 

ZBIÓRKA: Al. Sztandarów 2, Warszawa; parking przy szkole; czekamy na Was od godziny 8.00,; odjazd o godz. 9.00.

PODRÓŻ: Podróż trwa 7-8 godzin, jedziemy autostradą A2. W czasie podróży zatrzymujemy się na postoje w wyznaczonych miejscach. Na Państwa życzenie istnieje możliwość dosiadki w wyznaczonym wcześniej miejscu.

DOWÓZ I ODBIÓR DZIECKA: Prosimy o zgłoszenie, w jakich godzinach Dziecko zostanie przywiezione do ośrodka. Do czasu przyjazdu autokaru możecie zostać Państwo z Dziećmi lub zaopiekuje się nimi wychowawca. Taka sama procedura obowiązuje podczas powrotu. Dzieci oczekujące na przyjazd rodziców czekają pod opieką wychowawcy. Jeżeli Dziecko będzie odebrane przez osoby trzecie (znajomi, rodzina), bardzo prosimy o przygotowanie oświadczenia, a osobę odbierającą o okazanie oryginału oświadczenia oraz ważnego dokumentu tożsamości.

PROWIANT: Prosimy o przygotowanie prowiantu na drogę do ośrodka.  Tuż po przyjeździe Dzieci jedzą obiad. Prowiant na drogę powrotną zapewnia KaliNOWA stołówka.

KIESZONKOWE: Proponujemy maksymalnie 100 zł. Można przekazać kieszonkowe wychowawcy, najlepiej w podpisanej kopercie.

ZAKWATEROWANIE I GRUPY ZAJĘCIOWE:  Dzieci zakwaterowane są w pokojach 3,4,5,6 osobowych z łazienkami. Dzieci, które się znają, niezależnie od wybranego profilu obozu, mogą być razem w pokoju i mają tego samego opiekuna-wychowawcę. Przydziały do grup zajęciowych dokonywane są zgodnie z wiekiem i umiejętnościami uczestników.

WYŻYWIENIE: Zgodnie z dziecięcą piramidą żywieniową gwarantujemy 5 smacznych i zdrowych posiłków dziennie :

śniadanie w postaci szwedzkiego bufetu zawsze z daniem na ciepło plus płatki, mleko, kakao, tosty.

przekąska (owoc/ciasteczko/kanapka)

obiad dwudaniowy z dwiema surówkami i sokiem.

kolacja w postaci szwedzkiego bufetu zawsze z daniem na ciepło

wzmocniony podwieczorek po zajęciach wieczornych (owoc + coś słodkiego lub jogurt)

Organizator zapewnia nieograniczony dostęp do wody w wyznaczonym do tego miejscu i u wychowawców oraz sok lub herbatę w jadalni.

DIETY: Prosimy Państwa o informację dotyczącą specjalnych potrzeb żywieniowych Waszych dzieci. Na KaliNOWYCH obozach realizujemy diety: wegetariańską, vegańską, bezglutenową, bezmleczną, eliminacyjną, niskobiałkową, w celiakii. Specjalne menu ustalamy wspólnie z Państwem.  Wszelkie uwagi dotyczące posiłków oraz produktów, których Państwa dzieci nie mogą spożywać, prosimy wpisać do karty kwalifikacyjnej oraz powiadomić organizatora drogą telefoniczna lub mailową.

LEKI I OPIEKA MEDYCZNA: Prosimy, aby leki były spakowane w osobną torebkę i dokładnie opisane ( dawkowanie) oraz przekazane kierownikowi lub wychowawcy w dniu wyjazdu. Ponadto prosimy o wpisanie wszystkich informacji dotyczących leków do karty kwalifikacyjnej. Organizator zapewnia opiekę medyczną.

TELEFONY: Na KaliNOWYCH obozach obowiązuje zasada ograniczonego korzystania z telefonów komórkowych. Dzieci kontaktują się z rodzicami 2 razy podczas pobytu na obozie.  Rodzice proszeni są o kontakt z dziećmi najlepiej w przerwach po posiłkach. Z wychowawcą lub instruktorem można skontaktować się dzwoniąc do kierownika lub organizatora. Organizatorzy są do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

HIGH_TECH: Jesteśmy na diecie beztechnologicznej. Wszystkie sprzęty mogą być używane w czasie podróży do i z Ośrodka. Podczas obozu sprzęt jest deponowany u wychowawców i oddany wieczorem przed wyjazdem.

DOKUMENTY: Obowiązkowo, najpóźniej w dniu wyjazdu Rodzice/ Opiekunowie prawni zobowiązani są dostarczyć Organizatorowi oryginały podpisanych dokumentów: Umowa- zgłoszenie, Karta kwalifikacyjna, Warunki uczestnictwa.

UBEZPIECZENIE: Uczestnicy letnich obozów sportowych ubezpieczeni są przez Organizatora na wypadek NNW na kwotę 10.000zł.  Rodzic/Opiekun prawny uczestnika wyjazdu może również wykupić ubezpieczenie we własnym zakresie.

PŁATNOŚCI: Za obozy letnie prosimy dokonać na wskazany przez Organizatora nr konta bankowego. W tytule prosimy o podanie imienia i nazwiska Uczestnika oraz terminu wyjazdu ( można również dopisać profil obozu). Prosimy o terminowe regulowanie płatności, aby móc skorzystać z proponowanych z tego tytułu zniżek. Zniżki łączą się.

Wystawiamy faktury VAT. W tym celu prosimy o wysłanie na nasz adres e-mail danych potrzebnych do wystawienia dokumentu oraz podać treść: tytułem/za….

ZIELONE SZKOŁY w Farma Kalina