1. Organizator

Organizatorem konkursu jest Farma Kalina Damian Rybacki, Łasko 29 E, 73-240 Bierzwnik.

  1. Uczestnik

Uczestnikiem konkursu są użytkownicy portalu społecznościowego Facebook, którzy pod postem konkursowym zamieszczą swoje zdjęcie wakacyjne i udostępnią post na swoim fanpage (tablicy) celem jego dalszego promowania.

  1. Prawa autorskie

Uczestnik biorący udział w konkursie zamieszcza swoje zdjęcie wg zasad, regulaminu i warunków prawnych regulowanych przez właściciela portalu społecznościowego Facebook.

  1. Prawo organizatora

Organizator ma prawo usunąć komentarz ze zdjęciem jeśli uzna, że jest ono obraźliwe, gorszące lub zbytnio kontrowersyjne. Organizator zastrzega sobie prawo do umieszczenia zdjęć laureatów w dodatkowym poście na swoim fanpage oraz artykule na firmowej stronie www.

  1. Laureat

Laureatem jest osoba, która zbierze najwięcej interakcji innych użytkowników pod swoim zdjęciem (dotyczy 3 osób) oraz osoba, którą wybierze właściciel Farmy Kalina (dotyczy 2 osób). Organizator wymieni laureatów (łącznie 5 osób) o osobnym poście. Laureaci prześlą organizatorowi swoje dane adresowe niezbędne do celów przekazania (firma kurierska) nagrody. Laureat oświadcza, że jest osobą pełnoletnią. W przypadku osoby niepełnoletniej po nagrodę może się zgłosić rodzic lub opiekun prawny.

  1. Dane osobowe

Pozyskane dane osobowe i adresy będą służyły organizatorowi wyłącznie w celu dokonania wysyłki nagrody. Po jej realizacji dane te zostaną skasowane i nie będą używane do innych celów.

  1. Nagrody

Przedstawione nagrody mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych w fotografiach. Organizator oświadcza, że są to produkty nowe i wykonane wyłącznie w celach niniejszego konkursu.

  1. Czas trwania

Konkurs trwa do dnia 29 lutego 2020 r. do godziny 24:00. Po tym czasie kolejne zgłoszenia oraz interakcje nie będą brane pod uwagę.

ZIELONE SZKOŁY w Farma Kalina