Kochani
w dobie ogólnoświatowej pandemii koronawirusa SARS CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 podwoiliśmy wysiłków aby zapewnić Wam jeszcze większe bezpieczeństwo wypoczynku i zabawy.
Ze szczególną starannością przygotowaliśmy nasz ośrodek wg wytycznych sanepidu i Ministerstwa Zdrowia. Wśród tych zabiegów m.in.:

  • przygotowanie stołówki i sposobu wydawania posiłków,
  • zapewnienie odpowiednich odległości oraz ilości osób w wybranych pomieszczeniach,
  • systematyczne mycie i dezynfekowanie sanitariatów, pomieszczeń, urządzeń, dróg komunikacyjnych,
  • stała kontrola zdrowia obsługi naszego ośrodka,
  • i wiele innych.

Także środki komunikacji – nasze autokary – są obok częstych przeglądów technicznych stale czyszczone i dezynfekowane a podróż nimi planowana w taki sposób aby zapobiec niepotrzebnym kontaktom z osobami trzecimi.
Jednocześnie z pełną odpowiedzialnością gwarantujemy bezpieczny pobyt podczas wycieczek szkolnych czy obozów letnich w naszym ośrodku.

Wycieczki i obozy w kraju i za granicą.
W aktualnej sytuacji przygotowaliśmy wiele dodatkowych atrakcji, bez wpływu na cenę, w naszym ośrodku, jednak w przypadku wyboru wycieczki do innych miejsc osobiście sprawdzamy stan hoteli i zachowania w nich odpowiednich warunków sanitarnych.
Przykładem niech będą hotele Biancaneve i Domina we Włoszech, które oprócz gwarancji należytej czystości są zarezerwowane w całości tylko dla naszych uczestników bez możliwości dostępu dla osób trzecich. Nasi wychowawcy i instruktorzy są odpowiednio przeszkoleni do właściwego zachowania się, w tym także do przemieszczania w miejscach publicznych np. wyciągi, restauracje.

 

Proponowane przez nas wycieczki i obozy oznaczone specjalnym znakiem “Bezpieczna Strefa” jest gwarantem sprawdzenia i przygotowania miejsca na najwyższym poziomie bezpieczeństwa o czym mogło się przekonać już wielu obozowiczów sezonu LATO 2020.

Zapraszamy do wspólnej, bezpiecznej zabawy!
Kadra Farma Kalina

ZIELONE SZKOŁY w Farma Kalina