Poznajcie nas


Jesteśmy po to, aby zajmować się organizacją AKTYWNEGO a przed wszystkim RADOSNEGO wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Pracujemy dla WAS już 17 lat, początkowo pod szyldem uczniowskiego klubu sportowego, a od 2010 r. jako NIETUZINKOWE Biuro Podróży FARMA KALINA. Po MISTRZOWSKU organizujemy zielone i białe szkoły, letnie i zimowe obozy sportowe oraz wyjazdy integracyjne. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Praca z dziećmi i młodzieżą to bez wątpienia nasze POWOŁANIE i źródło OOOOOGROMNEJ satysfakcji! NIEUSTANNIE stawiamy sobie kolejne CELE i WYZWANIA, uczymy się i doskonalimy. Dzielimy się z Wami naszą PASJĄ i ENERGIĄ. Nasi sprzymierzeńcy to ENTUZJAZM, MIEPRZEMIJAJĄCY GŁÓD POZNAWANIA, OTWARTOŚĆ, ZAMIŁOWANIE DO WSZELKIEJ AKTYWNOŚCI, zarówno fizycznej , jak i umysłowej.

UDANĄ i SPONTANICZNĄ ZABAWĘ gwarantują:

  • rzetelne, bogate, przygotowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne AUTORSKIE  PROGRAMY
  • WYBITNA KADRA, prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści, czynni nauczyciele wychowania fizycznego, edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i szkolnej, przewodnicy, specjaliści w poszczególnych dziedzinach sportowych, instruktorzy i trenerzy
  • DOSKONAŁY MIX różnorodnych zajęć sportowych oraz ciekawej niekonwencjonalnej oferty edukacyjnej
  • WYJĄTKOWA życzliwa, serdeczna i NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy, robimy wszystko, aby nasi klienci i podopieczni mieli pełna swobodę poznawania otaczającego świata w BEZPIECZNYM i PRZYJAZNYM ŚRODOWISKU.

ZIELONE SZKOŁY w Farma Kalina