Poznajcie nas


Jesteśmy po to, aby zajmować się organizacją aktywnego  a przed wszystkim radosnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Pracujemy dla Was już 17 lat, początkowo pod szyldem uczniowskiego klubu sportowego, a od 2010 r. jako nietuzinkowe Biuro Podróży Farma Kalina. Po mistrzowsku organizujemy zielone i białe szkoły, letnie i zimowe obozy sportowe oraz wyjazdy integracyjne. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Praca z dziećmi i młodzieżą to bez wątpienia nasze powołanie i źródło oooogromnej satysfakcji! Nieustannie stawiamy sobie kolejne cele i wyzwania, uczymy się i doskonalimy. Dzielimy się z Wami naszą pasją i energią. Nasi sprzymierzeńcy to entuzjazm, nieprzemijający głód poznawania, otwartość, zamiłowanie do wszelkiej aktywności, zarówno fizycznej , jak i umysłowej.

UDANĄ i SPONTANICZNĄ ZABAWĘ gwarantują:

  • rzetelne, bogate, przygotowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne autorskie programy
  • wybitna kadra, prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści, czynni nauczyciele wychowania fizycznego, edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej i szkolnej, przewodnicy, specjaliści w poszczególnych dziedzinach sportowych, instruktorzy i trenerzy
  • doskonały mix różnorodnych zajęć sportowych oraz ciekawej niekonwencjonalnej oferty edukacyjnej
  • wyjątkowa życzliwa, serdeczna i niepowtarzalna atmosfera, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy, robimy wszystko, aby nasi klienci i podopieczni mieli pełna swobodę poznawania otaczającego świata w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.

ZIELONE SZKOŁY w Farma Kalina