Paintball laserowy inaczej nazywany LaserTag to pełna emocji gra zespołowa łącząca ze sobą sport i grę komputerową na żywo. Podczas rozgrywki uczestnicy zostają podzieleni na dwa konkurujące ze sobą zespoły.

Na czym polega lasertag?

Gra w Paintball Laserowy w przeciwieństwie do zwykłego paintballa, nie boli i nie brudzi, ponieważ działanie sprzętu opiera się na fali podczerwieni. Fala podczerwieni spełnia rolę pocisku i jest wyłapywana przez czujniki zainstalowane na ekwipunku drugiego gracza. Nie trzeba liczyć amunicji ani czasu do ponownego wejścia do gry, Nie jest również potrzebna specjalna odzież ochronna, dzięki czemu można przeprowadzać rozgrywki nawet w bardzo ciepłe dni. Na koniec rozgrywki uczestnicy otrzymują pełne statystyki indywidualne oraz drużynowe. Cały ekwipunek gracza stanowi karabin oraz specjalna opaska na głowę.

Paintball laserowy w 8 krokach 😊

1. Gra dla każdego. To bezpieczna forma rozrywki. Zagrać może każdy, praktycznie bez względu na wiek.
2. Raport z rozgrywki. Po zakończonej rozgrywce gracze maja dostęp do raportu swoich dokonań dotyczącego trafionych przeciwników, procentu trafień i ilości wystrzelonej amunicji.
3. Nieskończona amunicja. Dzięki zastosowaniu fali światła, a nie klasycznych kulek nie obowiązuje ograniczenie amunicji.
4. Duży zasięg. Wiązka podczerwieni ma skuteczny zasięg nawet do 200m.
5. Możliwość konfiguracji: punktów celu, szybkostrzelności broni, ilości amunicji oraz punktów życia.
6. Czysta gra. Dzięki komputerowej rejestracji trafień oszustwa nie są możliwe.
7. Nie brudzi i nie boli. Wiązka światła w przeciwieństwie do kulek nie zostawia farby na ubraniu i w otoczeniu. Trafienie fala podczerwieni jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Paintball laserowy to bezpieczna rozgrywka, która nie zostawia siniaków i nie wymaga użycia masek ochronnych.
8. Dowolność lokalizacji. Rozgrywki w paintball laserowy mogą odbywać się w dowolnym miejscu, ponieważ ta gra nie stanowi zagrożenia dla osób postronnych.

ZIELONE SZKOŁY w Farma Kalina