O nas

Zapraszamy na aktywny wypoczynek!

W natłoku codziennych zajęć, wielogodzinnej pracy, marzysz o odpoczynku na łonie natury? Wyobraź sobie farmę położoną w malowniczej miejscowości Łasko, gdzie czekają na Ciebie ludzie przyzwyczajeni do spokojnego życia, gdzie czas płynie wolniej.

Zdjêcie lotnicze £aska. Zaznaczona lokalizacja Farmy Agroturystycznej Kalina, której dzia³ka siêga do jez. Okr¹g³e (na pierwszym planie). Po prawej stronie fragment miejscowoœci Wygon. W dlaszym planie jez. Wielkie Wyrwy.

Marzysz o tym, aby się w końcu zrelaksować, odnaleźć spokój? – Przyjedź do nas!. Nasi goście mają do wyboru: 2-, 3- i 4-osobowe pokoje z łazienkami (pełny węzeł sanitarny) . W budynku głównym, całorocznym posiadamy 49 miejsc, dodatkowo do dyspozycji gości oddaliśmy w 2016 roku cztery domki drewniane, wysoka jakość wykończenia zapewni naszym gościom komfortowy wypoczynek. W sumie dysponujemy 120 miejscami noclegowymi.

Pokój 2-osobowy

Pokój 4-osobowy

2kalina pkoj

*Pokoje w budynku głównym
Jadalnia jest przeznaczona na 60 osób. Można zamawiać wyżywienie na miejscu. Polecamy typowo staropolską kuchnię. Jeśli jesteś amatorem np. golonki z kapustą, to dobrze trafiłeś! Jeśli liczysz kalorie – nie ma sprawy – powiedz na co masz ochotę, a my przygotujemy niskokaloryczne potrawy! Jeśli jesteś zwolennikiem własnoręcznie ugotowanych dań, np. ze świeżo złowionych przez siebie ryb – masz do dyspozycji w pełni wyposażoną kuchnię. Tęsknisz za posiłkami na świeżym powietrzu? U nas każdy gość może grillować do woli, a jeśli tylko będziecie mieli ochotę do wspólnego biesiadowania na świeżym powietrzu – można urządzić ognisko.

Serdecznie zapraszamy o każdej porze roku!